vasárnap, 21 január 2018

Szekszárdi Vagyonkezelő Kft.

Önkormányzati tulajdonú gazdasági társaság munkatársat keres PARKOLÁSI CSOPORTVEZETŐ pozícióba

Főbb feladatok:

  • parkolási nyilvántartások naprakészségének és pontosságának biztosítása,
  • a társaság parkolási tevékenységének összefogása,
  • a parkolási rendszer üzemeltetése, belső szabályzatok felügyelete, azok betartásának folyamatos ellenőrzése,
  • a parkolási csoport munkájának szakmai irányítása, parkolóőrök felügyelete,
  • havi, negyedéves és éves zárási folyamatok teljesítése,
  • releváns jogszabályok nyomon követése,
  • éves beszámoló készítése,
  • kapcsolattartás a hatóságokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú műszaki végzettség,
  • rendszerszintű informatikai ismeretek
  • vezetői készségek
  • önálló precíz munkavégzés, terhelhetőség

Előnyök:

  • Szekszárdi lakhely
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:              Szekszárd

Munkaidő:                              Teljes munkaidő

Próbaidő:                                Három hónap

A fényképpel ellátott jelentkezéséket írásban kérjük benyújtani a Szekszárdi Vagyonkezelő Kft-hez, (7100 Szekszárd, Bezerédj u. 2., Postacím: 7101 Pf.: 115., tel.: 74/510-422)

Beküldési határidő: 2017. december 29. 12.00 óra

Önkormányzati tulajdonú gazdasági társaság munkatársat keres FŐKÖNYVELŐI pozícióba

  • számviteli nyilvántartások naprakészségének és pontosságának biztosítása,
  • a társaság számviteli-pénzügyi-könyvelési és adózási tevékenységének összefogása,
  • pénzügyi-számviteli folyamatok, belső szabályzatok felügyelete, azok betartásának folyamatos ellenőrzése,
  • gazdasági-pénzügyi csoport munkájának szakmai irányítása, felügyelete,
  • adójogszabályok folyamata nyomon követése,
  • adóbevallások készítése,

  • felsőfokú számviteli végzettség,
  • mérlegképes könyvelői regisztráció
  • 3-5 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat,
  • kiváló MS – office – excel ismeretek

Előnyök:

Szekszárdi lakhely